מכינת הטכניון
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

בעיה בלימודים

3 posters

Go down

בעיה בלימודים Empty בעיה בלימודים

הודעה  hadas Sun Aug 29, 2010 12:47 pm

יש לי ללמוד למבחן ואני לא מצליחה להתרכז! אני עושה הכל רק לא מה שצריך באמת (=ללמוד)
העיניין הוא שאני למדתי כבר את החומר הזה כמה פעמים בעבר. כרגע אני לא זוכרת כלום!
אני חייבת שתתנו לי שיטות לימוד אני ממש מרגישה כאילו הדפים האלו נמצאים לי במוח אבל הם מקומטים או מאובקים או משהו כזה... איך אני גורמת להסרת קמטים וללמוד את זה שוב???

hadas

מספר הודעות : 79
Registration date : 22.07.10

חזרה למעלה Go down

בעיה בלימודים Empty Re: בעיה בלימודים

הודעה  רחלי פישמן Sun Oct 03, 2010 11:38 am

אני יכולה להבין כמה קשה זה להתחיל לשבת וללמוד שעות על גבי שעות.
אבל רק בהתחלה זה קשה, ברגע שאת ''נכנסת'' לזה את לא מרגישה איך הזמן חולף לו
ואת לומדת עוד ועוד ועוד..
לי זה קרה בשיעורי אנגלית, אני למדתי 7 יחידות באנגלית (5 יחידות לימוד ועוד שתיים תרגום).
שתי יחידות התרגום היו די קשות והייתי צריכה ללמוד הרבה, תחשבי מה זה תרגום תעודות , מסמכים
וכיוצא בכך...זה לא פשוט, ממש כמו עבודה של נוטריון.

רחלי פישמן

מספר הודעות : 75
Registration date : 15.04.10

חזרה למעלה Go down

בעיה בלימודים Empty האמת..

הודעה  יעל Mon Oct 04, 2010 11:16 am

אני מבינה אותך לגמרי, לימודים זה אכן דבגר מעיק. אבל תעשי עם עצמך קצת על מתי את מתפקדת טוב, ומתי אין סביבך גירויים שימשכו את תשומת ליבך.. ואולי בזמנים האלו תלמדי. אני אישית מצאתי שבבית יש הרבה דברים שמעסיקים אותי מעבר ולכן אני יוצאת ללמוד למבחנים מחוץ לבית. כמו למשל בגינה ציבורית או בבית קפה. בקיצור.. תחפשי דרך שנוחה לך ללימודים כי כנראה שזה יקשה עליך יותר עם הזמן..

יעל
אורח

חזרה למעלה Go down

בעיה בלימודים Empty האמת..

הודעה  יעל Mon Oct 04, 2010 11:17 am

אני מבינה אותך לגמרי, לימודים זה אכן דבגר מעיק. אבל תעשי עם עצמך קצת על מתי את מתפקדת טוב, ומתי אין סביבך גירויים שימשכו את תשומת ליבך.. ואולי בזמנים האלו תלמדי. אני אישית מצאתי שבבית יש הרבה דברים שמעסיקים אותי מעבר ולכן אני יוצאת ללמוד למבחנים מחוץ לבית. כמו למשל בגינה ציבורית או בבית קפה. בקיצור.. תחפשי דרך שנוחה לך ללימודים כי כנראה שזה יקשה עליך יותר עם הזמן..

יעל
אורח

חזרה למעלה Go down

בעיה בלימודים Empty Re: בעיה בלימודים

הודעה  offir123 Wed Feb 09, 2011 10:45 am

אני חושב מה שאני צריך זה נופש כדי "לתדלק" את עצמי מחדש ולחזור מוכן בחזרה ללימודים,כי אני לא יודע כמה כוחות יישארו לי עד סוף השנה.
ההרגשה שלי זה שמים הגיעו עד נפש !

offir123

מספר הודעות : 117
Registration date : 27.01.11

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics