מכינת הטכניון
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

אני מסכימה איתך

5 posters

Go down

אני מסכימה איתך Empty אני מסכימה איתך

הודעה  אביטל Mon Apr 04, 2011 3:55 pm

אני גם מאמינה שהרבה מההשתהות זה מעצם העניין שקשה מאוד להחליט מה בדיוק רוצים לעשות.. בייחוד לאור העובדה שיש כל כך הרבה אופציות בשטח לבחור מתוכן!!
אפילו אם אדם מתמקד ונאמר מחליט כי הוא רוצה ללמוד לימודי עיצוב, אז עדיין בתוך זה יש לו לבחור בין לימודי עיצוב אופנה לעיצוב פנים, לעיצוב גרפי ועוד כמה ששכחתי כרגע!
זה משהו שמאוד מקשה, איך אפשר להחליט מה עושים כשיש כל כך הרבה אופציות? וגם אחרי שמחליטים איך יודעים שזה הנכון? בייחוד שאנחנו אנשים שהכל מעניין אותנו.. בקיצור, אם לא שמתם לב, אני מתוסכלת מעט.... Crying or Very sad Evil or Very Mad Rolling Eyes

אביטל

מספר הודעות : 40
Registration date : 12.10.10

חזרה למעלה Go down

אני מסכימה איתך Empty Re: אני מסכימה איתך

הודעה  hadas Tue Apr 05, 2011 10:44 am

אני גם לא ידעתי כל כך לאן אני נכנסת כשהתחלתי לחשוב על לימודי עיצוב. לכן עשיתי מכינה.. גם כדי שיעזרו לי ויכוונו אותי איך תיק עבודות אמור להראות. אני חייבת לציין שדווקא במכינה אחרי שהציגו בפני את כל התחומים נשארתי עם שני תחומים מאוד דומים שהם לימודי עיצוב פנים ולימודי אדריכלות בדקתי עוד קצת והחלטתי. המכינה מאוד מכוונת מבקרים כאלו ובשביל זה אני חושבת שהיא גם נועדה.

היום אני יודעת שאני רוצה לגשת רק ללימודי אדריכלות, ויותר מזה הם גם מכינים למבחני הכניסה של המוסדות.. שזה בכלל מעולה.. אולי כדאי גם לך לעשות מכינה כזו..

hadas

מספר הודעות : 79
Registration date : 22.07.10

חזרה למעלה Go down

הודעה  offir123 Tue Apr 05, 2011 1:55 pm

למרות המכינות שיש לפני אדריכלות נראה לי תנאי הקבלה הם קשים הרבה יותר מלימודי עיצוב פנים
מה גם שעד שתקבלי את התואר שלך ותסיימי את ההתמחות את תוכלי בעיצוב פנים כבר להיכנס ולהיות מעצבת מן המניין
זה גם עוד משהו שכדאי לך מאוד לחשוב עליו כי אין מה לעשות הזמן לא אמור להיות גורם בשבילנו אבל איפשהו כולנו לא רוצים להיסחב עם התואר שלנו והעבודה כל כך הזמן זמן..

offir123

מספר הודעות : 117
Registration date : 27.01.11

חזרה למעלה Go down

אני מסכימה איתך Empty זה נכון

הודעה  אביטל Mon May 02, 2011 12:42 pm

מי שהולך לכיוון של אדריכלות כתואר זה באמת סיפור מההפטרה וזה לא פשוט בכלל ודורש הרבה מאמצים גם לקבלה וגם תוך כדי כמובן וגם הרבה סבלנות..
אבל אני יודעת שיש אופציה גם ל הנדסאים להיות הנדסאי בנייה ותכנון או משהו בסגנון וזה כמעט על אותו משקל של אדריכל לא?
אולי פחות משכורת אבל העבודה זהה לדעתי. שווה לחשוב על זה כאופציה לדעתי.

אביטל

מספר הודעות : 40
Registration date : 12.10.10

חזרה למעלה Go down

הודעה  offir123 Mon May 02, 2011 2:17 pm

תחשבי טוב טוב לאיזה חוג את הולכת ותשקלי את כל הנוגע לזה
את העניין של כמהזמן ייקח התואר האם יש עבודה אחרי זה סיכויי קבלה, תארים אחרים שאפשר לעשות
וגם כמה את רוצה את זה באמת האם זה חלום ילדות שלך אני מאמין שאת תעשי את הבחירה הנכונה בסופו של דבר
גם אם בדרך תעשי כמה בחירות לא נכונות, תוכלי בזכותן לתקן ולהגיע למסלול האידיאלי והנכון בשבילך

offir123

חזרה למעלה Go down

הודעה  עמרי Mon May 09, 2011 10:48 am

לעשות מכינה כשלא בטוחים או כשרוצים לשפר את סיכויי הקבלה זה נשמע לי כמו צעד נכון מעבר לזה לשאוף להכי טוב זו תמיד הגישה שלי. לא מתחתנים עם שום תואר ושם מקצוע. אם תתקבלי להכי טוב מה טוב ואם לא תמיד אפשר לרדת ולחפש למטה יותר הנדסאים או כל תעודה או תואר אחר שיראה לך. בכל מקרה אם זה החלום שלך הייתי אומר לך ללכת על זה ובגדול!

עמרי

מספר הודעות : 45
Registration date : 04.10.10

חזרה למעלה Go down

הודעה  hadas Mon May 09, 2011 10:52 am

תודה על התגובות של כולכם!

למען האמת אלו לימודים קשים ותנאי קבלה לא ממש משאירים הרבה בררות לרוב מי שרוצה להגשים את החלום שלו ולכן הרבה עוזבים ומתחילים לימודי עיצוב בחו"ל באדריכלות או בתחומים מקבילים.

אני חשבתי כבר על הנדסאים אבל אני בגישה של עמרי, עדיף לשאוף לטופ.. אם לא יסתדר כי אני לא אתקבל או יהיה לי קשה מידי אני תמיד יכולה ללמוד הנדסאים או תעודות הכשרה אחרות.. אבל אני לא רוצה לזכור לעצמי כל החיים שויתרתי לעצמי מתוך חוסר ביטחון בעצמי.

hadas

מספר הודעות : 79
Registration date : 22.07.10

חזרה למעלה Go down

הודעה  offir123 Sun May 29, 2011 4:40 pm

הכי חשוב אחרי כולל העידודים או הדיכוי מאנשים אחרים ואחרי שביררת הכל
הכי חשוב זה שתלכי לאן שהלב שלך אומר ומה שנראה לך הכי נכון!
אני יכול להגיד לך שאני מכיר אנשים שהלכו ללימודי הנדסת אלקטרוניקה או מנהל עסקים כי היה להם לחץ ללכת למשהו
שהוא יחסית מובקש ומוכר והם לא הכי מרוצים בלימודים שלהם,לא מהמוסד האקדמי שלהם לא מהלימודים וגם בקושי מהאנשים, אז תעשי מה שאת רואה לנכון ואת תראי שדברים יסתדרו כבר !

offir123

חזרה למעלה Go down

הודעה  יערית Sun Sep 25, 2011 12:54 pm

סוף סוף אני מסכימה עם אופיר ואין ספק
שהוא צודק הפעם הזאת.
חשוב מאוד לעשות את מה שאוהבים ולאהוב את מה שעושים
אחרת מה זה באמת שווה?
גם אם תתחילי לימודים באיטליה בתחום המשחק או הריקוד,
אם זה עושה לך טוב זה מה שהכי חשוב!